MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Siphon 14797455
nr 1479 7455
SIPHON
glas och metall, Sparklets Ltd England, 20th century. Höjd 34 cm. Diameter 11 cm, wear.
glas och metall, Sparklets Ltd England, 1900-tal. Höjd: 34 cm. Diameter: 11 cm
Condition: Bruksslitage
300
SEK 350
Monday July 18 2022
at 20:24:01
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr
300 kr